ALMANYA VİZE DANIŞMANLIĞI

Almanya’ya gidiş amacınız her ne olursa olsun mutlaka profesyonel bir danışmanlık almanızı öneriyoruz.Çünkü mesleki tecrübemiz göstermektedir ki sizin önemsiz gördüğünüz küçük bir detay maalesef vizenizin olumsuz neticelenmesine de neden olabiliyor.

Vizenizin alınmasında en önemli kriter Ülkenize geri dönmenizi sağlayan güçlü nedenlerinizin olmasıdır.Bunlar çalışıyorsanız işiniz ve eğitim gördüğünüz okul olarak sıralanabilir.Özellikle yaşlılar ve emekliler bu nokta da genel olarak vize için sıkıntı yaşamayan kişilerdir.Ekonomik durumunuzun da iyi olması kriterler arasındadır ama tek başına en önemli kriter değildir.

Gerekli evrak listeleri Alman Elçiliğinin tam yetkili kurumu olan İ-Data firmasının web sitesinde detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

Elinizde olması gereken en önemli belge Almanya dan gelen davetiyedir.

Bizim ile irtibata geçtiğiniz zaman başvuru formunuz tarafımızdan doldurulur randevunuz alınır ve parmak izi vererek dosyanızı teslim etmek üzere tercih ettiğiniz merkeze giderek dosyanızı teslim edersiniz ve bekleme süreci başlar .Elçilik evraklarınızı değerlendirerek kargo yolu ile pasaportunuzu size gönderir.

Lütfen evraklarınızın hazırlanması ve dosyanızın eksiksiz şekilde tamamlanması adına bizimle irtibata geçmenizde fayda var.15 yıllık vize danışmanlığı tecrübemiz ile sizin vize almanız noktasında tüm deneyimlerimizi paylaşıyoruz sizler ile.

SAFİYE TINGIR TERCUMANLIK VE YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

ADRES:ESEN HAN KAT1 NO111 TICARET ODASI KARSISI BAYRAMYERI DENIZLI

TEL:0-258-2413446

CEP:0505-3956554