Denizli Diploma çevirisi

Çeşitli ülkelerden alınmış kullanım amacı her ne olursa olsun tüm dünya dillerinde diploma çevirileri yapmaktayız.Yurt dışında diploma sahibi bir bireyin Türkiye’de özel veya kamu kurumlarında kullanmak üzere talep ettiği diplomaların çevirilerini Noter tasdiği ile veya sadece Yeminli tercümana ait kaşe ve imzalı çevirilerini yapıyoruz.

Eğer diploma denkliği almak adına diplomanızın çevirisi isteniyor ise denklik biriminin isteği üzerine Not dökümünüz de istenebilir.Bulunduğunuz şehir veya denklik birimine göre çevirileriniz sadece Yeminli tercümanın kaşesi ve imzası yeterli görülerek istenebilir veya Noter tasdikli istenebilir.Bu çevirileri ibraz etmeniz dahilinde size denkliğinize ait bir belge düzenlenir ve istediğiniz kurumlarda bu evrakınızı kullanabilirsiniz.

Örneğin Türkiye’de yaşıyorsunuz ve ehliyet almak istiyorsunuz ama Türk vatandaşı değilsiniz işte böyle bir durumda mutlaka Lise diplomanızın tercümesini beyan etmek zorundasınız.

Herhangi bir işyerinde çalışmaya başlayacaksınız ve kurum sizden diplomanızın tercümesini isteyebilir mesleki yeterliliğinizi görme adına işte böyle bir durumda sadece Yeminli Tercümanın kaşe ve imzası yeterli olacaktır.

Tam tersini düşünelim yani diplomanız yurt dışındaki herhangi bir işleminiz için kullanılacak işte o zaman Türkçe’den istenilen dilde tercüme yapılır Noter tasdiki yapılır akabinde Valilik veya Kaymakamlıktan Apostil tasdiki eklenerek yurt dışına gönderilir.

Çevirilerimiz sadece Lise veya ortaokul diploması ile sınırlı değil Lisans veya Yüksek Lisans diplomalarınızın YÖK denkliği için de çevirilerini hazırlıyoruz.Yök bireylerin çevirilerinde sadece Yeminli Tercümanların kaşesini yeterli bulmaz aynı zamanda Noter tasdiki de ister.Not dökümünüz hatta bazı üniversitelerde Diplomaya ek olarak verilen Diploma eki yani o ülkenin ilgili ünivsersitesinin eğitim sistemi hakkındaki bilgilerinde çevirisini ister.Bütün bu çevirileri hangi dilde arzu ederseniz edin bizler sizler için hem en uygun zamanda ve ücrette sizler adına yaptırıyoruz.

Başka bir ülkede Lisans üstü eğitim için gitmeyi düşünüyor iseniz o zaman da Lisans diplomanızın hangi dilde isterseniz çevirisini üstleniyoruz.

Eğer diploma çevirileriniz mevcut ise lütfen belgelerinizi bizim ile paylaşınız size en kısa sürede dönüş yarapak fiyat ve teslim süresi noktasında dönüş yapacağız ve sizinde onayınız dahilinde çevirinize başlanılacaktır.

Lütfen bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyiniz

               DİPLOMA ve DİĞER BELGELER HANGİ DİLLERDE ÇEVRİLİR?

                                               

Türkçe-İngilizce                                     
İngilizce-Türkçe
Türkçe-Rusça
Rusça-Türkçe
Türkçe-Rusça                                                       
Almanca-Türkçe
Türkçe-Almanca
Fransızca-Türkçe
Türkçe-Fransızca
İspanyolca-Türkçe

Portekizce-Türkçe
Türkçe-Portekizce
Arapça-Türkçe

Türkçe-İspanyolca

Türkçe-Arapça
Çekçe-Türkçe
Türkçe-Çekçe
Çince-Türkçe
Türkçe-Cince
Korece-Türkçe
Türkçe-Korece
Hintçe-Türkçe
Türkçe-Hintçe
Hollandaca-Türkçe
Türkçe-Hollandaca
Litvanyaca-Türkce
Turkçe – Litvanyaca
Letonca-Türkçe 
Türkçe-Letonca
Farsça-Türkçe
Türkçe-Farsça
Macarca-Türkçe
Türkçe-Macarca
Norveççe-Türkçe
Türkçe- Norveççe
Urduca-Türkçe
Türkçe-Urduca
Romence-Türkçe
Türkçe-Romence
Yunanca-Türkçe
Türkçe-Yunanca
İngilizce-Rusça
Rusça-İngilizce
Almanca-İngilizce
İngilizce-Almanca
Fransızca-İngilizce
İngilizce-Fransızca

.