FRANSA AİLE VEYA ARKADAŞ ZİYARETİ VİZESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR NELERDİR?

Bütün ülkelerde de olduğu gibi Fransa vizesinde gerekli evrakların başında geçerli süresi bulunan pasaportunuzun olması gereklidir.Ayrıca biyometrik 35×45 mm ölçülerinde arka fon beyaz fotoğraf gereklidir.

Sizin durumunuza uygun evrakları yüz yüze mutlaka konuşarak hazırlamalıyız.Örneğin çalışan iseniz o zaman son 3 aylık maaş bordrosu ,ssk işe giriş bildirgesi,4A hizmet dökümü,işyeri izin belgesi ve çalışma belgesi ıslak imza ve kaşeli şekilde hazırlanmalıdır.Firmamız bu izin belgesinin hazırlanması hususunda yardım etmektedir.

Çalıştığınız kuruma ait evraklar;Vergi levhası,oda faaliyet,oda sicil kayıt,ticaret sicil gazetesi,imza sirküsü gibi evraklarında sizin evraklarınızın arasına konulması gerekmektedir.

Davet eden eğer akrabanız ise Tam tekmil nüfus kayıt örneği ile bunun kanıtlanması gerekir.Arkadaşınız olsa da mutlaka nüfus kayıt örneğinin konulması gerekir.

Bankadan maaş aldığınız son 6 aylık döküm sunulmalıdır.Ayrıca mutlaka eski tarihli bir hesapta açılmış bir miktar para olmalıdır ayrıca alabiliyorsanız bankanın imza sirkülerini de eklemelisiniz

Eğer farklı bir durumunuz söz konusu ise mutlaka belirtilmelidir.Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.