Profesyonel yurtdışı rehberlik danışmanlık mihmandarlık ve fuar hizmetleri

İnternetin insanla buluşması ile birlikte Türkiye’nin artık dünya pazarına daha fazla entegre olması artık kaçınılmaz bir durum haline gelmiştir. Kocaman bir pazar yeri haline gelen bu dünyada ise artık firmalarımızın çok daha büyük ve farklı düşünmelerinin vakti gelmiş hatta geçmektedir. Artık firmaların ihtiyacı kendi ürettikleri malları kendilerinin satabilir duruma gelmesidir; aksi takdirde iç piyasada belli bir kesime hitap edecek ve düşük kar marjları ile satmaya zorlanır hale gelerek gelir kaybına uğrayacaktır. Dünya 6 milyar nüfusu ve irili ufaklı ülkeleri ile açık bir pazar olarak firmalarımızın önünde durmaktadır.

Yurtdışı fuarlarında yabancı dil bilen profesyonel pazarlıkçılara ve tercümanlara mı ihtiyacınız var ?Şirketinize yeni pazarlar mı bulmak istiyorsunuz ? Bunun için yeterli derece yabancı dil bilen birisini mi arıyorsunuz ? Hedef ülkede depo mu açmak istiyorsunuz ? Gideceğiniz ülkede size her konuda rehberlik yapacak birine mi ihtiyaç duyuyorsunuz ?

Hedef ülkede sizi hem iş hemde sosyal anlamda koruyup gözetecek bir firmaya mı ihtiyacınız var? Hedef ülkede depolama ve lojistik konusunda desteğe mi ihtiyaç duyuyorsunuz ? İşte tüm bu konularda firmamız güvenli ve başarılı bir iş seyahatinde yardımcı olmak için faliyettedir. Size hedef ülkelerde tercümanlık,mihmandarlık ve refaket hizmetleri sunmakta; sizin tüm adımlarınızda sizlere destek olmaktayız.

Firmamızdaki tercüman arkadaşlarımız ve refaketçilerimiz vize problemi olmayan, tamamen güvenilir, işinin ehli ve hedef ülkelerin iş mevzuatları konusunda bilgili kişilerden oluşmaktadır. Hiç bir vize sorunu olmayan arkadaşlarımız seyahatleriniz için tüm adımları sizlerin adına hatırlamakta ve size tüm etkinliklerde hizmet etmektedir. Gerek dile gerekse sosyal mevzuata hakim arkadaşlarımızla katılacağınız fuarlarınız, yolculuklarınız ve hedef ülke işleriniz çok daha başarılı ve çok daha keyifli olacaktır.

Tüm seyahat programlarınızın önceden bildirilmesi rehber arkadaşlarımızın hazırlıkları açısından çok faydalı olacaktır.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

NEW YORK EYALETİ

NEW JERSEY EYALETİ

KALİFORNİYA EYALETİ ; SAN FRANSİCO / LOS ANGELES / SAN DIEGO

NEVADA EYALETİ ; LAS VEGAS

TEKSAS EYALETİ ; HOUSTON / DALLAS

FLORIDA EYALETİ ;MIAMI/ORLANDO

KANSAS EYALETİ ; KANSAS CITY

KANADA

TORONTO / MONTREAL

İNGİLTERE/İRLANDA

LONDRA /MANCHESTER /DUBLİN,VE BENZERİ

ve Avrupa’nın her yeri (Almanya, Fransa,İtalya,İspanya,Yunanistan,Norveç,İsveç,Danimarka,Finlandiya….)

GÜVENLİ VE KEYİFLİ BİR ÇALIŞMA HAYATI DİLER;ESENLİKLER DİLERİZ.