İngiltere Aile Ziyareti Vizesi

İngiltere’de bulunan aile yakınlarınızı ziyaret amacı ile yapacağınız                         başvurularınızı yapabilmeniz için İngiliz Elçiliğinin titizliği doğrultusunda evrak listenizi hazırlıyoruz.

Başvurunuzu online sistem de gerçekleştiriyoruz ve randevunuzu İzmir’de bulunan  Vize Toplama Merkezine göndermek için alıyoruz ve şahsen yapacağınız başvurunuz için ödemenizi sizin adınıza online olarak kredi kartınız ile yaparak başvurunuzu değerlendirmeye hazır hale getiriyoruz.

Hazırlamanız gereken evraklarınız 2 ana grupta toplanmaktadır.

1-İngiltere’den gelecek evraklar

2-Sizin hazırlayacağınız evraklar

İngiltere’den davet gönderen kişinin hazırlaması gereken davetiye ve evraklar listesini tarafınıza iletip hazır bir biçimde orjinallerini bize ulaştırdıklarında başvuru formunuzu sizin hazırladığınız evraklarla beraber harmanlayarak dolduruyoruz.

Aile ziyaretinizi gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tarihten yaklaşık 2-3 hafta önce bizimle irtibata geçerek vize takibinizi yapalım.Çünkü İngiliz Elçiliği oldukça titiz çalışan bir Elçiliktir evrakların doğru şekilde hazırlanması son derece önem arz eder.

Vizenizin tarafınıza ulaşması halinde eğer siz ayarlamadı iseniz uçak biletinizin alınması konusunda da size rehberliğimiz mevcuttur.